Knihy o ezoterice a astrologii

Knihy zaměřené na ezoteriku a astrologii

tajemno.com

Knihy o ezoterice a astrologii

Knihy - Astrologie, ezoterika

Knihy o ezoterice a astrologii - výklad karet, numerologie, věštectví, mimosmyslová kumunikace a další obory zabývající se ezoterickými vědami a astrologií

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu:
Zobrazit detail - Alchymie a lékařství
V knize Alchymie a lékařství autor popisuje alchymii jako ucelený kosmogenetický systém a staví ji do kontrastu s moderní fyzikální chemii coby vědeckou disciplínou.
Cena bez DPH:135,00 CZK
Cena s DPH148,50 CZK
Vaše sleva50,00 %
Zobrazit detail - Čarovná mapa
Hľadáte v živote zmysel, poslanie, prosperitu a skutočné šťastie? Čarovná mapa vás vyzýva, aby ste využili svoju moc a začali sami riadiť smer svojej životnej cesty.
Cena bez DPH:113,20 CZK
Cena s DPH124,50 CZK
Vaše sleva50,00 %
Zobrazit detail - Dny v týdnu a váš osud
Kniha ruské autorky Eleny Mazovové poodhaluje některá tajemství existence prostřednictvím jednotlivých dnů v týdnu.
Cena bez DPH:103,60 CZK
Cena s DPH114,00 CZK
Vaše sleva50,00 %
Zobrazit detail - Jen láska 2
Tato kniha obsahuje vše, celý vesmír. Popisují Lásku, která se řešila již dříve – a nakonec tu není nic nového, co by bylo třeba dodat k posvátným písmům Západu i Východu – přesto je tato Láska pojatá jiným způsobem.
Cena bez DPH:109,10 CZK
Cena s DPH120,00 CZK
Vaše sleva50,00 %
Zobrazit detail - Příprava na tantru
R. Preece v knize Příprava na tantru líčí své osobní zážitky z tantrické praxe a nabízí mnohé poznatky, které získal jako učitel meditace a psychoterapeut, a zároveň z psychologického hlediska ukazuje duchovní a transformativní význam úvodních praxí
Cena bez DPH:134,10 CZK
Cena s DPH147,50 CZK
Vaše sleva50,00 %
Zobrazit detail - Strážci dnů
Ciudad Juárez ukazuje zemi, kde lidský život nemá žádnou cenu a všechno je možné, včetně existence kostela zasvěceného Svaté Matce Smrti.
Cena bez DPH:88,80 CZK
Cena s DPH97,70 CZK
Vaše sleva65,00 %
Zobrazit detail - Doktorka Laura
Doktorka Laura patří k předním popularizátorům zákonitostí partnerských vztahů z hlediska moderní psychologie a sexuologie. Podobně jako MUDr. Plzák se v v mnoha odpovědích snaží demaskovat zavedené omyly a představy o naplnění partnerského vztahu.
Cena bez DPH:226,80 CZK
Cena s DPH249,50 CZK
Vaše sleva50,00 %
Zobrazit detail - Přirozené osvícení
Tato kniha je pro každého, kdo si přeje žít plným a naplňujícím životem. Naleznete v ní hluboké pravdy a účinné techniky, jež vám pomohou vyřešit vnitřní konflikty a postoupit do vyšší roviny uvědomění. Mladý, současný duchovní mistr nadšeným, živým a přitom docela obyčejným způsobem popisuje, co je to osvícení, jak jej dosáhnout a jaké výhody přináší.
Cena bez DPH:199,10 CZK
Cena s DPH219,00 CZK
Vaše sleva50,00 %
Zobrazit detail - Místa meditace – Toalety a záchody
Kniha vám přiblíží, jak se v různých částech světa a v různých obdobích vykonávala základní tělesná potřeba, a to způsobem odborně faktografickým, patřičně humorným a snad i osvětovým.
Cena bez DPH:135,50 CZK
Cena s DPH149,00 CZK
Vaše sleva50,00 %
Zobrazit detail - Astrologie - Rukopis Boží
Známá německá astroložka Christiane Lindemannová říká: „Astrologie, která vychází z víry, nám ukazuje, jak jedinečně a naprosto ojediněle se každý z nás osobně podílí na svém vývoji, jak úzce je začleněn do pohybu nahoru a dolů, do radosti i strasti. Umožňuje nám nahlédnout do našeho nitra, odhalit a poznat to neznámé a tajuplné, co je v nás skryto.
Cena bez DPH:53,50 CZK
Cena s DPH58,80 CZK
Vaše sleva70,00 %
Copyright © www.tajemno.com, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

e-obchodak.net doporučuje tento eshop www.tajemno.com

© www.tajemno.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace